gallery
  • 9 Tem
  • 2021

DEĞERLER EĞİTİMİ

 Özel Safa Okulları olarak 8E Eğitim Modelimizin 3 ana başlığını kapsayan eğitim programımızın adına DEHAM diyoruz. DEHAM; Değerler Eğitimi, Hafızlık Eğitimi, ve Manevi Eğitimi kapsamaktadır. Değerler Eğitimi müfredatımız ciddi bir çalışma sonucunda oluşturduğumuz sistemli bir müfredattır. DEHAM PROGRAMI kapsamında anasınıfı, ilkokul, ortaokul ve lise kademeleri için ayrı ayrı her ay bir "DEĞER KAVRAMI" işlenmektedir. Bu kavramlar her erdemli bireyde olması gereken yaş grubuna göre planlanmış kavramlardır.

SAFA OKULLARI olarak Değerler Eğitimi öğretmenlerimizle birlikte diğer branş öğretmenleri ve sınıf öğretmenlerimiz  doğrudan işin içinde yer alarak programı birlikte uygulamaktadır.

Topluma yararlı insanlar yetiştirme adına DEHAM EĞİTİM PROGRAMIMIZ çerçevesinde öğrencilerimizin hem kişilik hem de ahlaki gelişimlerine katkıda bulunuyoruz. Böylece DEHAM Eğitim Programımızla öğrencilerimizi,  HAYATA ve GELECEĞE  hazırlıyoruz.

"ANASINIFI, İLKOKUL, ORTAOKUL ve  LİSE DEĞERLER EĞİTİMİ PROGRAMIMIZ AŞAĞIDA BELİRTİLİŞTİR. RESME TIKLAYARAK İNCELEYEBİLİRSİNİZ."

 

HABER FOTOĞRAFLARI