Yeni Kayıt:
Okullarımıza kaydı yapılacak öğrenci velisi okul idaresi ya da kayıt-kabul birimimizce eğitim-öğretim hakkında bilgilendirilerek ilgili birimlere yönlendirilir. İlgili birimler aşağıda belirtilen işlemleri yaptıktan sonra kesin kayıt için velileri muhasebe bölümüne yönlendirirler.
 

Anaokulu Kaydı İçin

Rehberlik servisimiz kayıt yaptırmak isteyen öğrenci ve veli ile ön görüşme yapar. Daha sonra veli muhasebe ile görüşerek kesin kaydını yaptırır.
 

İlkokul Kaydı İçin

Rehberlik servisimiz kayıt yaptırmak isteyen öğrenci ve veli ile ön görüşme yaparak ön kayıt alır. 1.sınıfa geçecekler için Resim Analizi ve Okul Olgunluk Testi yaparak ön kayt alınır. Daha sonra veli muhasebe ile görüşerek kesin kaydını yaptırır.
 

Ortaokul Kayıt için

 Rehberlik servisi tarafından kayıt yaptırmak isteyen öğrenciye DBS (Düzey Belirleme Sınavı) yapılır. Bu sınavda belirlenen baraj puanını alan öğrenci kayıt yaptırabilir. Aksi takdirde kayıt yapılmaz. Bu sınavda başarılı olan  öğrencilere çeşitli indirimler uygulanır.Rehberlik servisinin öğrenci ve veli ile yapacağı ön görüşme sonucuna göre öğrencinin ön kaydı alınır. Daha sonra veli muhasebe ile görüşerek kesin kaydını yaptırır.
 

Lise Kayıt İçin: Rehberlik servisi tarafından kayıt yaptırmak isteyen öğrenciye DBS (Düzey Belirleme Sınavı) yapılır. Bu sınavda Anadolu veya Fen liseleri için belirlenen baraj puanını alan öğrenci kayıt yaptırabilir. Aksi takdirde kayıt yapılmaz. Bu sınavda başarılı olan  öğrencilere çeşitli indirimler uygulanır .Rehberlik servisinin öğrenci ve veli ile yapacağı ön görüşme sonucuna göre öğrencinin ön kaydı alınır. Daha sonra veli muhasebe ile görüşerek kesin kaydını yaptırır.
 

Erken Kayıt ve Kayıt Yenileme
Okullarımızda her yıl OCAK ayından itibaren erken kayıt kampanyaları düzenlenir. Erken kayıt kampanyasından yararlanmak isteyen velilerimiz kayıt yaptırmak istedikleri aya göre belirlenen erken kayıt indiriminden yararlanabilirler. Erken kayıt için internet sitelerimiz ve öğrencilerimizle gönderilen mektuplar ile veli bilgilendirilir.Kendi öğrencilerimize erken kayıtlarda mutlaka avantajlar sunulmaktadır.